The view requested (13) is not available

2014 Division III football schedule

Previous seasons: 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 | 2004 | 2003 | 2002 | 2001 | 2000 | 1999

Scoreboards by conference: Top 25 | ASC | Centennial | CCIW | Empire 8 | ECFC | HCAC | IIAC | Independents | Liberty League | MAC | MASCAC | MIAA | MIAC | MWC | NACC | NCAC | NEFC | NESCAC | NJAC | NWC | OAC | ODAC | PAC | SAA | SCAC | SCIAC | UMAC | USAC | WIAC

All times Eastern

Date Away Home Time/Status Links
Sep. 3 Anna Maria    Coast Guard    7:00 PM
Sep. 3 Franklin and Marshall    Lebanon Valley    7:00 PM
Sep. 3 Ursinus    Millersville    7:00 PM
Sep. 3 Manchester    Trine    7:30 PM LS
Sep. 3 Belhaven    Millsaps    8:00 PM
Sep. 3 Bethel    UW-Stout    8:00 PM
Sep. 4 Salisbury    Albright    7:00 PM LS
Sep. 4 Gettysburg    Bridgewater (Va.)    7:00 PM
Sep. 4 St. Lawrence    Morrisville State    7:00 PM
Sep. 4 MIT    WPI    7:00 PM LS V
Sep. 4 Westfield State    Nichols    7:00 PM
Sep. 4 Becker    Fitchburg State    7:00 PM LS V
Sep. 4 Stevenson    N.C. Wesleyan    7:00 PM
Sep. 4 Mount Ida    Mass-Dartmouth    7:00 PM LS V
Sep. 4 Curry    Bridgewater State    7:00 PM LS
Sep. 4 Wilkes    Muhlenberg    7:00 PM
Sep. 4 Averett    Washington and Lee    7:00 PM LS
Sep. 4 Luther    UW-La Crosse    8:30 PM
Sep. 5 Buffalo State    Otterbein    TBA
Sep. 5 Buena Vista    UW-Platteville    TBA
Sep. 5 Hobart    Dickinson    12:00 PM
Sep. 5 Norwich    RPI    12:00 PM
Sep. 5 Heidelberg    Cortland State    12:00 PM
Sep. 5 Maine Maritime    SUNY-Maritime    12:00 PM
Sep. 5 St. John Fisher    Thomas More    12:00 PM LS
Sep. 5 Alfred    Husson    12:00 PM LS V
Sep. 5 Framingham State    Endicott    12:00 PM LS
Sep. 5 TCNJ    Christopher Newport    12:00 PM
Sep. 5 Worcester State    Salve Regina    12:00 PM LS
Sep. 5 Grove City    Juniata    12:00 PM
Sep. 5 Westminster (Mo.)    Southwestern Assemblies    12:00 PM
Sep. 5 Delaware Valley    Montclair State    1:00 PM
Sep. 5 Lycoming    Susquehanna    1:00 PM
Sep. 5 William Paterson    Alfred State    1:00 PM
Sep. 5 Alma    Finlandia    1:00 PM
Sep. 5 Springfield    Western New England    1:00 PM
Sep. 5 Ferrum    Emory and Henry    1:00 PM
Sep. 5 Earlham    Olivet    1:00 PM LS
Sep. 5 Centre    Hanover    1:00 PM
Sep. 5 Wabash    Hampden-Sydney    1:00 PM V A A
Sep. 5 Washington and Jefferson    Wooster    1:00 PM LS
Sep. 5 Rowan    Widener    1:00 PM
Sep. 5 Ithaca    Union    1:00 PM
Sep. 5 Brockport State    Oberlin    1:00 PM
Sep. 5 John Carroll    St. Vincent    1:00 PM
Sep. 5 Johns Hopkins    Randolph-Macon    1:00 PM
Sep. 5 Castleton State    Plymouth State    1:00 PM
Sep. 5 Methodist    Apprentice    1:00 PM
Sep. 5 Waynesburg    Muskingum    1:00 PM LS
Sep. 5 Case Western Reserve    Chicago    1:00 PM LS V
Sep. 5 Carnegie Mellon    Washington U.    1:00 PM LS V
Sep. 5 Wittenberg    Capital    1:30 PM
Sep. 5 Illinois Wesleyan    Franklin    1:30 PM LS
Sep. 5 Berry    Maryville (Tenn.)    1:30 PM LS
Sep. 5 Monmouth    Hope    1:30 PM LS A
Sep. 5 Bethany    Mount Union    1:30 PM LS
Sep. 5 Bluffton    Wilmington    1:30 PM
Sep. 5 Kenyon    Sewanee    2:00 PM
Sep. 5 Beloit    Concordia-Chicago    2:00 PM
Sep. 5 Rockford    Lawrence    2:00 PM
Sep. 5 Wisconsin Lutheran    Lake Forest    2:00 PM
Sep. 5 Carthage    St. Norbert    2:00 PM
Sep. 5 Wheaton (Ill.)    Coe    2:00 PM
Sep. 5 Jamestown    Concordia-Moorhead    2:00 PM
Sep. 5 Macalester    Carleton    2:00 PM
Sep. 5 Minnesota-Morris    Hamline    2:00 PM
Sep. 5 Northwestern (Minn.)    St. Olaf    2:00 PM
Sep. 5 Dubuque    St. John's    2:00 PM
Sep. 5 Illinois College    Aurora    2:00 PM
Sep. 5 North Park    Concordia (Wis.)    2:00 PM LS
Sep. 5 UW-River Falls    Simpson    2:00 PM
Sep. 5 Hendrix    Austin    2:00 PM
Sep. 5 Southwestern    Hardin-Simmons    2:00 PM
Sep. 5 Knox    Eureka    2:00 PM
Sep. 5 Maranatha Baptist    Martin Luther    2:00 PM
Sep. 5 St. Scholastica    Ripon    2:00 PM
Sep. 5 Louisiana College    Huntingdon    2:00 PM
Sep. 5 Loras    Elmhurst    2:00 PM
Sep. 5 Pacific    College of Idaho    3:00 PM
Sep. 5 George Fox    La Verne    4:00 PM
Sep. 5 Puget Sound    Claremont-Mudd-Scripps    4:00 PM LS
Sep. 5 Misericordia    Utica    4:30 PM LS V A
Sep. 5 Western Connecticut    Hartwick    5:00 PM
Sep. 5 Defiance    Adrian    5:00 PM
Sep. 5 Moravian    King's    6:00 PM
Sep. 5 Birmingham-Southern    LaGrange    6:00 PM
Sep. 5 UW-Stevens Point    Albion    6:00 PM
Sep. 5 Redemption Christian College    Southern Virginia    6:00 PM LS
Sep. 5 Guilford    Greensboro    7:00 PM LS
Sep. 5 Allegheny    Thiel    7:00 PM
Sep. 5 Gallaudet    Shenandoah    7:00 PM LS LS V A
Sep. 5 Kalamazoo    Rose-Hulman    7:00 PM LS V
Sep. 5 Westminster (Pa.)    Hiram    7:00 PM
Sep. 5 Marietta    Denison    7:00 PM
Sep. 5 Anderson    Taylor (Ind.)    7:00 PM
Sep. 5 Mary Hardin-Baylor    Ohio Wesleyan    7:00 PM
Sep. 5 Frostburg State    Geneva    7:00 PM
Sep. 5 UW-Oshkosh    Robert Morris University (Ill.)    7:00 PM
Sep. 5 Greenville    Millikin    7:00 PM
Sep. 5 Trinity (Texas)    Howard Payne    7:00 PM
Sep. 5 Texas Lutheran    Sul Ross State    7:00 PM
Sep. 5 Mount St. Joseph    Augustana    7:00 PM
Sep. 5 St. Thomas    UW-Eau Claire    7:10 PM
Sep. 5 Catholic    McDaniel    7:30 PM
Sep. 5 Benedictine    Central    7:30 PM
Sep. 5 McMurry    East Texas Baptist    8:00 PM
Sep. 5 Lakeland    Carroll    8:00 PM
Sep. 5 Augsburg    Wartburg    8:00 PM
Sep. 5 Gustavus Adolphus    Crown    8:00 PM
Sep. 5 Iowa Wesleyan    Cornell    8:00 PM
Sep. 10 Maryville (Tenn.)    East Tenn. St.    7:00 PM
Sep. 11 SUNY-Maritime    Massachusetts Maritime    6:00 PM LS V
Sep. 11 Mass-Dartmouth    Springfield    7:00 PM
Sep. 11 WPI    Worcester State    7:00 PM
Sep. 11 FDU-Florham    TCNJ    7:00 PM
Sep. 11 Fitchburg State    Curry    7:00 PM LS
Sep. 11 Delaware Valley    Wilkes    7:00 PM
Sep. 12 Westminster (Pa.)    Washington and Jefferson    TBA
Sep. 12 UW-Platteville    Dubuque    TBA
Sep. 12 MIT    Becker    12:00 PM LS
Sep. 12 Wesley    Frostburg State    12:00 PM A
Sep. 12 Endicott    Hobart    12:00 PM
Sep. 12 Utica    Ohio Northern    12:00 PM
Sep. 12 Cortland State    Framingham State    12:00 PM LS
Sep. 12 Husson    Alfred State    1:00 PM
Sep. 12 Hanover    Thomas More    1:00 PM LS
Sep. 12 Lebanon Valley    Misericordia    1:00 PM
Sep. 12 Lycoming    Stevenson    1:00 PM LS V
Sep. 12 Shenandoah    Ferrum    1:00 PM A
Sep. 12 Guilford    Methodist    1:00 PM
Sep. 12 Sewanee    Washington and Lee    1:00 PM LS
Sep. 12 King's    Widener    1:00 PM
Sep. 12 Bridgewater State    Kean    1:00 PM LS
Sep. 12 Nichols    Anna Maria    1:00 PM
Sep. 12 RPI    Alfred    1:00 PM
Sep. 12 Ursinus    Gettysburg    1:00 PM
Sep. 12 Kenyon    Oberlin    1:00 PM
Sep. 12 Rochester    Catholic    1:00 PM
Sep. 12 Waynesburg    St. Vincent    1:00 PM
Sep. 12 Muhlenberg    Franklin and Marshall    1:00 PM LS V
Sep. 12 Lincoln (Pa.)    N.C. Wesleyan    1:00 PM
Sep. 12 Plymouth State    Mount Ida    1:00 PM
Sep. 12 Moravian    McDaniel    1:00 PM
Sep. 12 Juniata    Dickinson    1:00 PM
Sep. 12 St. Lawrence    Norwich    1:00 PM V
Sep. 12 Susquehanna    Johns Hopkins    1:00 PM
Sep. 12 Minnesota-Morris    Greenville    1:00 PM
Sep. 12 Baldwin Wallace    Bluffton    1:30 PM
Sep. 12 Apprentice    Hartwick    2:00 PM
Sep. 12 St. Norbert    North Park    2:00 PM
Sep. 12 Trine    North Central (Ill.)    2:00 PM LS V A
Sep. 12 Central    Monmouth    2:00 PM
Sep. 12 Kalamazoo    Millikin    2:00 PM
Sep. 12 Finlandia    UW-Oshkosh    2:00 PM
Sep. 12 Hope    Elmhurst    2:00 PM A
Sep. 12 Olivet    Carthage    2:00 PM
Sep. 12 Adrian    Wheaton (Ill.)    2:00 PM
Sep. 12 Buena Vista    St. John's    2:00 PM
Sep. 12 Wartburg    Bethel    2:00 PM
Sep. 12 Carleton    Knox    2:00 PM
Sep. 12 St. Olaf    Luther    2:00 PM
Sep. 12 Concordia (Wis.)    Augsburg    2:00 PM
Sep. 12 Lake Forest    Gustavus Adolphus    2:00 PM
Sep. 12 Ripon    Rockford    2:00 PM
Sep. 12 Southwestern Assemblies    Austin    2:00 PM
Sep. 12 Iowa Wesleyan    Westminster (Mo.)    2:00 PM LS
Sep. 12 Albion    Augustana    2:00 PM
Sep. 12 Beloit    Grinnell    2:00 PM
Sep. 12 Cornell    Coe    2:00 PM
Sep. 12 Eureka    Martin Luther    2:00 PM
Sep. 12 Wayland Baptist    Howard Payne    2:00 PM
Sep. 12 Alma    Illinois Wesleyan    2:00 PM
Sep. 12 MacMurray    St. Scholastica    2:00 PM
Sep. 12 UW-Whitewater    Belhaven    2:00 PM
Sep. 12 Whittier    Whitworth    2:00 PM
Sep. 12 UW-La Crosse    St. Thomas    2:10 PM
Sep. 12 Coast Guard    Merchant Marine    2:30 PM
Sep. 12 UW-Stout    Loras    3:00 PM
Sep. 12 Lawrence    Maranatha Baptist    3:00 PM
Sep. 12 East Texas Baptist    Texas Col.    3:00 PM
Sep. 12 Redlands    George Fox    3:00 PM
Sep. 12 Chapman    Linfield    3:30 PM
Sep. 12 Claremont-Mudd-Scripps    Lewis and Clark    4:00 PM
Sep. 12 Occidental    Puget Sound    4:00 PM LS
Sep. 12 Randolph-Macon    Averett    6:00 PM
Sep. 12 LaGrange    Berry    6:00 PM LS V
Sep. 12 Concordia (Mich.)    Anderson    6:00 PM
Sep. 12 Union    Western Connecticut    6:00 PM
Sep. 12 Franklin    Butler    6:30 PM
Sep. 12 Thiel    Bethany    7:00 PM
Sep. 12 Hampden-Sydney    Christopher Newport    7:00 PM A
Sep. 12 Bridgewater (Va.)    Greensboro    7:00 PM
Sep. 12 Defiance    Centre    7:00 PM
Sep. 12 Wooster    Allegheny    7:00 PM
Sep. 12 Geneva    Grove City    7:00 PM
Sep. 12 Millsaps    Mary Hardin-Baylor    7:00 PM
Sep. 12 Rose-Hulman    Illinois College    7:00 PM
Sep. 12 Concordia-Moorhead    UW-Eau Claire    7:00 PM
Sep. 12 Southwestern    McMurry    7:00 PM
Sep. 12 Hardin-Simmons    Texas Lutheran    7:00 PM
Sep. 12 Lyon    Hendrix    7:00 PM
Sep. 12 Huntingdon    Birmingham-Southern    7:00 PM
Sep. 12 Willamette    Trinity (Texas)    7:00 PM LS V
Sep. 12 Pomona-Pitzer    Rhodes    7:00 PM
6:00 PM local (Central) time
Sep. 12 DePauw    Earlham    7:30 PM
Sep. 12 Trinity Int'l    Wisconsin Lutheran    8:00 PM
Sep. 12 Hamline    Macalester    8:00 PM
Sep. 12 Carroll    Benedictine    8:00 PM
Sep. 12 Crown    Northwestern (Minn.)    8:00 PM LS V
Sep. 12 Pacific Lutheran    Cal Lutheran    10:00 PM
Sep. 18 Worcester State    Bridgewater State    7:00 PM LS
Sep. 18 SUNY-Maritime    Merchant Marine    7:00 PM
Sep. 18 Becker    Nichols    7:00 PM
Sep. 19 Lakeland    Albion    TBA
Sep. 19 Fitchburg State    Framingham State    12:00 PM LS
Sep. 19 Hartwick    Brockport State    12:00 PM
Sep. 19 Massachusetts Maritime    Maine Maritime    12:00 PM
43rd Annual Admiral's Cup
Sep. 19 Castleton State    Salve Regina    12:00 PM LS
Sep. 19 Alfred State    Rochester    12:00 PM
Sep. 19 Kean    TCNJ    12:00 PM
Sep. 19 MIT    RPI    1:00 PM
Sep. 19 Coast Guard    Catholic    1:00 PM
Sep. 19 Thiel    Thomas More    1:00 PM LS
Sep. 19 Endicott    St. Lawrence    1:00 PM
Sep. 19 Concordia-Chicago    Kalamazoo    1:00 PM
Sep. 19 Western Connecticut    Plymouth State    1:00 PM
Sep. 19 Salisbury    Montclair State    1:00 PM
Sep. 19 Springfield    Mount Ida    1:00 PM
Sep. 19 Greensboro    Gallaudet    1:00 PM
Sep. 19 Christopher Newport    Wesley    1:00 PM A
Sep. 19 Wooster    DePauw    1:00 PM
Sep. 19 Rhodes    Berry    1:00 PM LS V
Sep. 19 Norwich    WPI    1:00 PM V
Sep. 19 Shenandoah    N.C. Wesleyan    1:00 PM A
Sep. 19 Washington and Jefferson    Carnegie Mellon    1:00 PM
Sep. 19 Hiram    Kenyon    1:00 PM
Sep. 19 Aurora    Olivet    1:00 PM LS
Sep. 19 Hampden-Sydney    Ferrum    1:00 PM A
Sep. 19 Hobart    Ithaca    1:00 PM
Sep. 19 Widener    Albright    1:00 PM LS
Sep. 19 Frostburg State    Southern Virginia    1:00 PM LS
Sep. 19 Concordia (Wis.)    Hope    1:00 PM LS A
Sep. 19 Buffalo State    Alfred    1:00 PM
Sep. 19 Wabash    Allegheny    1:00 PM A
Sep. 19 Gettysburg    Juniata    1:00 PM
Sep. 19 Stevenson    Lebanon Valley    1:00 PM
Sep. 19 Rowan    William Paterson    1:00 PM
Sep. 19 Union    Western New England    1:00 PM
Sep. 19 Cortland State    St. John Fisher    1:00 PM
Sep. 19 Franklin and Marshall    Ursinus    1:00 PM LS V
Sep. 19 Randolph-Macon    Methodist    1:00 PM
Sep. 19 Delaware Valley    Misericordia    1:00 PM
Sep. 19 FDU-Florham    King's    1:00 PM
Sep. 19 Mass-Dartmouth    Westfield State    1:00 PM
Sep. 19 Wisconsin Lutheran    Trine    1:00 PM LS
Sep. 19 Dickinson    Susquehanna    1:00 PM
Sep. 19 Westminster (Pa.)    Bethany    1:00 PM
Sep. 19 Rockford    Alma    1:00 PM
Sep. 19 Washington U.    Centre    1:30 PM
Sep. 19 Wilkes    Lycoming    1:30 PM
Sep. 19 Defiance    Mount St. Joseph    1:30 PM
Sep. 19 Manchester    Earlham    1:30 PM
Sep. 19 John Carroll    Heidelberg    2:00 PM
Sep. 19 Johns Hopkins    Moravian    2:00 PM
Sep. 19 Hanover    Rose-Hulman    2:00 PM LS LS V
Homecoming Game
Sep. 19 McDaniel    Muhlenberg    2:00 PM
Sep. 19 Sewanee    Birmingham-Southern    2:00 PM
Sep. 19 Wayland Baptist    Hardin-Simmons    2:00 PM
Sep. 19 North Central (Ill.)    UW-Platteville    2:00 PM
Sep. 19 Finlandia    UW-Whitewater    2:00 PM
Sep. 19 Chicago    Millsaps    2:00 PM
Sep. 19 St. John's    Concordia-Moorhead    2:00 PM
Family Weekend
Sep. 19 Carleton    Augsburg    2:00 PM
Sep. 19 Bethel    St. Olaf    2:00 PM
Sep. 19 Simpson    Illinois Wesleyan    2:00 PM
Sep. 19 Grinnell    Luther    2:00 PM
Sep. 19 Martin Luther    Crown    2:00 PM
Sep. 19 MacMurray    Westminster (Mo.)    2:00 PM LS
Sep. 19 Lawrence    Beloit    2:00 PM
Sep. 19 Central    Maranatha Baptist    2:00 PM
Sep. 19 St. Scholastica    Eureka    2:00 PM
Sep. 19 Greenville    Iowa Wesleyan    2:00 PM
Sep. 19 Augustana    Loras    2:00 PM
Sep. 19 Northwestern (Minn.)    Minnesota-Morris    2:00 PM
Sep. 19 Curry    Anna Maria    3:00 PM
Sep. 19 Coe    UW-Stevens Point    3:00 PM
Sep. 19 Redlands    Linfield    3:00 PM
Sep. 19 Cal Lutheran    Willamette    3:30 PM
Sep. 19 La Verne    Whitworth    4:00 PM
Sep. 19 Lewis and Clark    Pomona-Pitzer    4:00 PM
Sep. 19 Austin    Whittier    4:00 PM
Sep. 19 North Park    UW-Oshkosh    4:30 PM
Sep. 19 Benedictine    Adrian    5:00 PM
Sep. 19 Otterbein    Marietta    6:00 PM
Sep. 19 Anderson    Franklin    6:00 PM LS
Sep. 19 Maryville (Tenn.)    Emory and Henry    6:00 PM
Sep. 19 Ave Maria    LaGrange    6:00 PM
Sep. 19 St. Vincent    Case Western Reserve    7:00 PM
Sep. 19 Ohio Wesleyan    Wittenberg    7:00 PM V
Sep. 19 Averett    Guilford    7:00 PM LS
Sep. 19 Newport News Apprentice School    Bridgewater (Va.)    7:00 PM
Sep. 19 Muskingum    Mount Union    7:00 PM LS
Sep. 19 Baldwin Wallace    Ohio Northern    7:00 PM
Sep. 19 Morrisville State    Utica    7:00 PM LS V A
Sep. 19 Oberlin    Denison    7:00 PM
Sep. 19 Capital    Wilmington    7:00 PM
Sep. 19 Waynesburg    Geneva    7:00 PM
Sep. 19 Wheaton (Ill.)    UW-Eau Claire    7:00 PM
Faculty/Staff Appreciation Night
Sep. 19 Sul Ross State    Trinity (Texas)    7:00 PM LS V
Sep. 19 Louisiana College    Texas Lutheran    7:00 PM
Sep. 19 UW-La Crosse    Mary Hardin-Baylor    7:00 PM
Sep. 19 Howard Payne    Southwestern Assemblies    7:00 PM
Sep. 19 South Dakota Mines    UW-River Falls    8:00 PM
Sep. 19 Gustavus Adolphus    Hamline    8:00 PM
Sep. 19 Wartburg    UW-Stout    8:00 PM
Sep. 19 East Texas Baptist    Southwestern    8:00 PM
Sep. 19 Dubuque    Pacific    10:00 PM
Sep. 24 UW-Whitewater    Morningside    7:00 PM
Sep. 25 Apprentice School    Washington and Lee    7:00 PM LS
Sep. 25 William Paterson    Kean    7:00 PM
Sep. 25 Western New England    Curry    7:00 PM LS
Sep. 25 Wilkes    FDU-Florham    7:00 PM
Sep. 26 Emory and Henry    East Tennessee State    TBA
Sep. 26 Sul Ross State    Wayland Baptist    TBA
Sep. 26 Maine Maritime    MIT    12:00 PM
Sep. 26 Springfield    Rochester    12:00 PM
Sep. 26 Bridgewater State    Fitchburg State    12:00 PM LS V
Sep. 26 Endicott    Nichols    12:00 PM
Sep. 26 Framingham State    Western Connecticut    12:00 PM
Sep. 26 Alfred State    Castleton State    12:00 PM
Sep. 26 Middlebury    Wesleyan    12:30 PM
Sep. 26 Amherst    Bates    1:00 PM
Sep. 26 Massachusetts Maritime    Worcester State    1:00 PM
Sep. 26 RPI    WPI    1:00 PM LS V
Sep. 26 Thomas More    Westminster (Pa.)    1:00 PM
Sep. 26 Williams    Bowdoin    1:00 PM
Sep. 26 Trinity (Conn.)    Colby    1:00 PM
Sep. 26 Utica    Cortland State    1:00 PM
Sep. 26 Case Western Reserve    Thiel    1:00 PM
Sep. 26 Wittenberg    Wabash    1:00 PM LS V
Sep. 26 DePauw    Hiram    1:00 PM
Sep. 26 Denison    Wooster    1:00 PM LS
Sep. 26 Lebanon Valley    Widener    1:00 PM
Sep. 26 Southern Virginia    Salisbury    1:00 PM
Sep. 26 Buffalo State    Morrisville State    1:00 PM
Sep. 26 Alfred    Ithaca    1:00 PM
Sep. 26 Kenyon    Allegheny    1:00 PM
Sep. 26 Susquehanna    Gettysburg    1:00 PM
Sep. 26 Albright    Lycoming    1:00 PM
Sep. 26 St. Lawrence    Union    1:00 PM
Sep. 26 Juniata    Franklin and Marshall    1:00 PM LS V
Sep. 26 Brockport State    St. John Fisher    1:00 PM
Sep. 26 Moravian    Dickinson    1:00 PM
Sep. 26 McDaniel    Ursinus    1:00 PM LS V
Sep. 26 Tufts    Hamilton    1:00 PM
Sep. 26 UW-River Falls    Southwestern    1:00 PM
Sep. 26 Minnesota-Morris    Iowa Wesleyan    1:00 PM
Sep. 26 Mount Union    Marietta    1:30 PM
Sep. 26 Franklin    Bluffton    1:30 PM
Sep. 26 Heidelberg    Ohio Northern    1:30 PM
Sep. 26 Salve Regina    Coast Guard    1:30 PM
Sep. 26 Earlham    Anderson    1:30 PM
Sep. 26 Hanover    Defiance    1:30 PM
Sep. 26 Mount St. Joseph    Manchester    1:30 PM LS
Sep. 26 Bethany    Waynesburg    1:30 PM
Sep. 26 Muhlenberg    Johns Hopkins    2:00 PM
Sep. 26 St. Vincent    Grove City    2:00 PM
Homecoming
Sep. 26 Hobart    Merchant Marine    2:00 PM
Sep. 26 Wilmington    Otterbein    2:00 PM
Sep. 26 John Carroll    Baldwin Wallace    2:00 PM LS V
Sep. 26 Berry    Sewanee    2:00 PM
Sep. 26 Huntingdon    Belhaven    2:00 PM
Sep. 26 Millsaps    Hendrix    2:00 PM
Sep. 26 Birmingham-Southern    Washington U.    2:00 PM LS V
Sep. 26 Centre    Chicago    2:00 PM V
Sep. 26 Carthage    Lakeland    2:00 PM
Sep. 26 Concordia-Moorhead    St. Olaf    2:00 PM
Sep. 26 St. Thomas    St. John's    2:00 PM
Sep. 26 Augsburg    Gustavus Adolphus    2:00 PM
Sep. 26 Carleton    Bethel    2:00 PM
Sep. 26 Millikin    Aurora    2:00 PM
Sep. 26 Elmhurst    Simpson    2:00 PM
Sep. 26 Maranatha Baptist    Concordia-Chicago    2:00 PM
Sep. 26 St. Scholastica    Crown    2:00 PM
Sep. 26 Austin    Howard Payne    2:00 PM
Sep. 26 Westminster (Mo.)    Greenville    2:00 PM
Sep. 26 Beloit    Lake Forest    2:00 PM
Sep. 26 Carroll    Monmouth    2:00 PM
Sep. 26 Ripon    Cornell    2:00 PM
Sep. 26 Eureka    MacMurray    2:00 PM
Sep. 26 Knox    Lawrence    2:00 PM
Sep. 26 Northwestern (Minn.)    Martin Luther    2:00 PM
Sep. 26 St. Norbert    Illinois College    2:00 PM
Sep. 26 Grinnell    Macalester    2:00 PM
Sep. 26 Carnegie Mellon    Geneva    3:00 PM
Sep. 26 Misericordia    Stevenson    3:00 PM LS V
Sep. 26 UW-Stevens Point    Finlandia    4:00 PM
Sep. 26 Plymouth State    Mass-Dartmouth    4:00 PM LS V
Sep. 26 Trinity (Texas)    Pacific Lutheran    4:00 PM
Sep. 26 Montclair State    Rowan    7:00 PM
Sep. 26 Muskingum    Capital    7:00 PM
Sep. 26 King's    Delaware Valley    7:00 PM
Sep. 26 Oberlin    Ohio Wesleyan    7:00 PM
Sep. 26 Southwestern Assemblies    Texas Lutheran    7:00 PM
Sep. 26 Waldorf    Buena Vista    8:00 PM
Sep. 26 Louisiana College    East Texas Baptist    8:00 PM
Sep. 26 Pacific    Occidental    10:00 PM LS V
Sep. 26 Whitworth    Chapman    10:00 PM
Sep. 26 George Fox    Arizona Christian    10:15 PM
Oct. 2 Delaware Valley    FDU-Florham    7:00 PM
Oct. 3 Bowdoin    Amherst    TBA
Oct. 3 St. John Fisher    Buffalo State    TBA
Oct. 3 Nichols    Western New England    TBA
Oct. 3 Sewanee    Rhodes    TBA
Oct. 3 Mass-Dartmouth    Framingham State    12:00 PM LS
Oct. 3 Salisbury    TCNJ    12:00 PM
Oct. 3 Union    Springfield    12:00 PM
Oct. 3 Coast Guard    Maine Maritime    12:00 PM
Oct. 3 Fitchburg State    Massachusetts Maritime    12:00 PM LS V
Oct. 3 MIT    Endicott    12:00 PM LS
Oct. 3 Denison    Ohio Wesleyan    1:00 PM
Oct. 3 Wesleyan    Hamilton    1:00 PM
Oct. 3 Curry    Salve Regina    1:00 PM LS
Oct. 3 Colby    Middlebury    1:00 PM
Oct. 3 Susquehanna    Muhlenberg    1:00 PM
Oct. 3 Merchant Marine    RPI    1:00 PM
Oct. 3 Western Connecticut    Bridgewater State    1:00 PM LS
Oct. 3 Gallaudet    Mount Ida    1:00 PM
Oct. 3 Carnegie Mellon    Westminster (Pa.)    1:00 PM
Oct. 3 Castleton State    Husson    1:00 PM LS V
Oct. 3 Johns Hopkins    Juniata    1:00 PM
Oct. 3 Washington and Jefferson    Thomas More    1:00 PM LS
Oct. 3 Rochester    St. Lawrence    1:00 PM
Oct. 3 DePauw    Kenyon    1:00 PM
Oct. 3 Kean    Frostburg State    1:00 PM
Oct. 3 WPI    Hobart    1:00 PM
Oct. 3 Southern Virginia    Wesley    1:00 PM A
Oct. 3 Wooster    Wittenberg    1:00 PM V
Oct. 3 Emory and Henry    Randolph-Macon    1:00 PM
Oct. 3 Catholic    Hampden-Sydney    1:00 PM V A
Oct. 3 Widener    Wilkes    1:00 PM
Oct. 3 Morrisville State    Alfred    1:00 PM
Oct. 3 Ithaca    Utica    1:00 PM LS V A
Oct. 3 Albright    Misericordia    1:00 PM
Oct. 3 Thiel    St. Vincent    1:00 PM
Oct. 3 Gettysburg    McDaniel    1:00 PM
Oct. 3 Lycoming    Lebanon Valley    1:00 PM
Oct. 3 Hartwick    Cortland State    1:00 PM
Oct. 3 Dickinson    Franklin and Marshall    1:00 PM LS V
Oct. 3 King's    Stevenson    1:00 PM LS V
Oct. 3 Westfield State    Plymouth State    1:00 PM
Oct. 3 Ursinus    Moravian    1:00 PM
Oct. 3 Guilford    Washington and Lee    1:00 PM LS
Oct. 3 Crown    Westminster (Mo.)    1:00 PM LS
Oct. 3 Tufts    Bates    1:30 PM
Oct. 3 Williams    Trinity (Conn.)    1:30 PM
Oct. 3 Otterbein    Heidelberg    1:30 PM
Oct. 3 Manchester    Franklin    1:30 PM LS
Oct. 3 Rose-Hulman    Anderson    1:30 PM
Oct. 3 Methodist    Maryville (Tenn.)    1:30 PM LS
Oct. 3 Baldwin Wallace    Muskingum    1:30 PM LS
Oct. 3 Bluffton    Hanover    1:30 PM
Oct. 3 Trine    Alma    1:30 PM
Oct. 3 Grove City    Waynesburg    1:30 PM
Oct. 3 Ohio Northern    John Carroll    1:30 PM
Oct. 3 Greensboro    Ferrum    2:00 PM
Oct. 3 Case Western Reserve    Bethany    2:00 PM
Oct. 3 Hiram    Wabash    2:00 PM LS V
Oct. 3 Becker    Norwich    2:00 PM V
Homecoming Weekend
Oct. 3 Adrian    Olivet    2:00 PM LS
Oct. 3 Anna Maria    SUNY-Maritime    2:00 PM
Oct. 3 Marietta    Wilmington    2:00 PM
Oct. 3 Maranatha Baptist    Finlandia    2:00 PM
Oct. 3 UW-La Crosse    UW-River Falls    2:00 PM
Oct. 3 UW-Platteville    UW-Whitewater    2:00 PM
Oct. 3 Kalamazoo    Benedictine    2:00 PM
Oct. 3 Rockford    Aurora    2:00 PM
Oct. 3 Lakeland    Wisconsin Lutheran    2:00 PM
Oct. 3 Chicago    Birmingham-Southern    2:00 PM
Oct. 3 Illinois Wesleyan    Carthage    2:00 PM
Oct. 3 Wheaton (Ill.)    North Park    2:00 PM
Oct. 3 Bethel    Concordia-Moorhead    2:00 PM
Homecoming
Oct. 3 St. John's    Hamline    2:00 PM
Oct. 3 Gustavus Adolphus    Carleton    2:00 PM
Oct. 3 Buena Vista    Simpson    2:00 PM
Oct. 3 Luther    Dubuque    2:00 PM
Oct. 3 Hardin-Simmons    Trinity (Texas)    2:00 PM LS V
Oct. 3 Southwestern    Austin    2:00 PM
Oct. 3 Lake Forest    Carroll    2:00 PM
Oct. 3 Belhaven    Mary Hardin-Baylor    2:00 PM
Oct. 3 Monmouth    Beloit    2:00 PM
Oct. 3 Coe    Loras    2:00 PM
Oct. 3 Cornell    St. Norbert    2:00 PM
Oct. 3 Greenville    Eureka    2:00 PM
Sep. 3: All times Eastern
7:00 PM
Anna Maria at Coast Guard
7:00 PM
Franklin and Marshall at Lebanon Valley
7:00 PM
Ursinus at Millersville
7:30 PM
Manchester at Trine
Live Stats
8:00 PM
Belhaven at Millsaps
8:00 PM
Bethel at UW-Stout
Sep. 4: All times Eastern
7:00 PM
Salisbury at Albright
Live Stats
7:00 PM
Gettysburg at Bridgewater (Va.)
7:00 PM
St. Lawrence at Morrisville State
7:00 PM
MIT at WPI
Live Stats Video
7:00 PM
Westfield State at Nichols
7:00 PM
Becker at Fitchburg State
Live Stats Video
7:00 PM
Stevenson at N.C. Wesleyan
7:00 PM
Mount Ida at Mass-Dartmouth
Live Stats Video
7:00 PM
Curry at Bridgewater State
Live Stats
7:00 PM
Wilkes at Muhlenberg
7:00 PM
Averett at Washington and Lee
Live Stats
8:30 PM
Luther at UW-La Crosse
Sep. 5: All times Eastern
TBA
Buffalo State at Otterbein
TBA
Buena Vista at UW-Platteville
12:00 PM
Hobart at Dickinson
12:00 PM
Norwich at RPI
12:00 PM
Heidelberg at Cortland State
12:00 PM
Maine Maritime at SUNY-Maritime
12:00 PM
St. John Fisher at Thomas More
Live Stats
12:00 PM
Alfred at Husson
Live Stats Video
12:00 PM
Framingham State at Endicott
Live Stats
12:00 PM
TCNJ at Christopher Newport
12:00 PM
Worcester State at Salve Regina
Live Stats
12:00 PM
Grove City at Juniata
12:00 PM
Westminster (Mo.) at Southwestern Assemblies
1:00 PM
Delaware Valley at Montclair State
1:00 PM
Lycoming at Susquehanna
1:00 PM
William Paterson at Alfred State
1:00 PM
Alma at Finlandia
1:00 PM
Springfield at Western New England
1:00 PM
Ferrum at Emory and Henry
1:00 PM
Earlham at Olivet
Live Stats
1:00 PM
Centre at Hanover
1:00 PM
Wabash at Hampden-Sydney
Video Audio Audio
1:00 PM
Washington and Jefferson at Wooster
Live Stats
1:00 PM
Rowan at Widener
1:00 PM
Ithaca at Union
1:00 PM
Brockport State at Oberlin
1:00 PM
John Carroll at St. Vincent
1:00 PM
Johns Hopkins at Randolph-Macon
1:00 PM
Castleton State at Plymouth State
1:00 PM
Methodist at Apprentice
1:00 PM
Waynesburg at Muskingum
Live Stats
1:00 PM
Case Western Reserve at Chicago
Live Stats Video
1:00 PM
Carnegie Mellon at Washington U.
Live Stats Video
1:30 PM
Wittenberg at Capital
1:30 PM
Illinois Wesleyan at Franklin
Live Stats
1:30 PM
Berry at Maryville (Tenn.)
Live Stats
1:30 PM
Monmouth at Hope
Live Stats Audio
1:30 PM
Bethany at Mount Union
Live Stats
1:30 PM
Bluffton at Wilmington
2:00 PM
Kenyon at Sewanee
2:00 PM
Beloit at Concordia-Chicago
2:00 PM
Rockford at Lawrence
2:00 PM
Wisconsin Lutheran at Lake Forest
2:00 PM
Carthage at St. Norbert
2:00 PM
Wheaton (Ill.) at Coe
2:00 PM
Jamestown at Concordia-Moorhead
2:00 PM
Macalester at Carleton
2:00 PM
Minnesota-Morris at Hamline
2:00 PM
Northwestern (Minn.) at St. Olaf
2:00 PM
Dubuque at St. John's
2:00 PM
Illinois College at Aurora
2:00 PM
North Park at Concordia (Wis.)
Live Stats
2:00 PM
UW-River Falls at Simpson
2:00 PM
Hendrix at Austin
2:00 PM
Southwestern at Hardin-Simmons
2:00 PM
Knox at Eureka
2:00 PM
Maranatha Baptist at Martin Luther
2:00 PM
St. Scholastica at Ripon
2:00 PM
Louisiana College at Huntingdon
2:00 PM
Loras at Elmhurst
3:00 PM
Pacific at College of Idaho
4:00 PM
George Fox at La Verne
4:00 PM
Puget Sound at Claremont-Mudd-Scripps
Live Stats
4:30 PM
Misericordia at Utica
Live Stats Video Audio
5:00 PM
Western Connecticut at Hartwick
5:00 PM
Defiance at Adrian
6:00 PM
Moravian at King's
6:00 PM
Birmingham-Southern at LaGrange
6:00 PM
UW-Stevens Point at Albion
6:00 PM
Redemption Christian College at Southern Virginia
Live Stats
7:00 PM
Guilford at Greensboro
Live Stats
7:00 PM
Allegheny at Thiel
7:00 PM
Gallaudet at Shenandoah
Live Stats Live Stats Video Audio
7:00 PM
Kalamazoo at Rose-Hulman
Live Stats Video
7:00 PM
Westminster (Pa.) at Hiram
7:00 PM
Marietta at Denison
7:00 PM
Anderson at Taylor (Ind.)
7:00 PM
Mary Hardin-Baylor at Ohio Wesleyan
7:00 PM
Frostburg State at Geneva
7:00 PM
UW-Oshkosh at Robert Morris University (Ill.)
7:00 PM
Greenville at Millikin
7:00 PM
Trinity (Texas) at Howard Payne
7:00 PM
Texas Lutheran at Sul Ross State
7:00 PM
Mount St. Joseph at Augustana
7:10 PM
St. Thomas at UW-Eau Claire
7:30 PM
Catholic at McDaniel
7:30 PM
Benedictine at Central
8:00 PM
McMurry at East Texas Baptist
8:00 PM
Lakeland at Carroll
8:00 PM
Augsburg at Wartburg
8:00 PM
Gustavus Adolphus at Crown
8:00 PM
Iowa Wesleyan at Cornell
Maintenance in progress.